24 października rozpoczynają się szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+

data11 października, 2022
24 października rozpoczynają się szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+

Zachęcamy do zapisywania się na szkolenia.

Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy współpracują z PFRONem i realizują programy wsparcia  PFRON. Kierujemy szkolenia do koordynatorów projektów i osób zajmujących się rozliczeniami w organizacji.

Celem szkoleń jest nauczenie korzystania z nowego narzędzia, jakim będzie system iPFRON+. Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności. Wszystkie szkolenia są dwudniowe.

Szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+ w październiku i listopadzie będą odbywały się online oraz stacjonarnie w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Białymstoku i Kołobrzegu. Zapewniamy dostępność osobom z niepełnosprawnościami. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu.

Żeby się zapisać wystarczy kliknąć w poniższy link:

Zapraszamy! Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025

Daniel Cymbaluk, koordynator projektu iPFRON+