Kołobrzeg szkoli się z iPFRON+, zapraszamy!

Kołobrzeg szkoli się z iPFRON+, zapraszamy!

Szkolenia skierowane są do osób, które zawodowo działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi nowego systemu wprowadzanego przez PFRON.

W szkoleniu zorganizowanym w Hotelu Ikar Plaza**** Kołobrzeg wzięli udział przedstawiciele: Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Stowarzyszenia „Radość Dzieciom”, FaciliTec Sp. Z o.o., Fundacji Sprawni Inaczej, Stowarzyszenia Więź, Stowarzyszenia Subicere, BMT Auto Serwis Trzebiński Michał, Stowarzyszenia ECCE HOMO, Stowarzyszenia Dmuchawiec i Stowarzyszenia Załomiacy. Uczestnicy zapoznali się z interfejsem graficznym oraz sposobem pracy w systemie, poznali także funkcjonalności nowego narzędzia oraz podzielili się opiniami na jego temat.

Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+. Żeby zapisać się na szkolenie, wystarczy wybrać datę, kliknąć w link i wypełnić formularz. Kolejne szkolenie w Kołobrzegu zaplanowano na połowę marca, zapraszamy: 14-15.03.2023 Kołobrzeg szkolenie stacjonarne - iPfron+  

W przypadku pytań - prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.