Nowe terminy szkoleń online z iPFRON+, zapraszamy!

Nowe terminy szkoleń online z iPFRON+, zapraszamy!

Szkolenia z nowego systemu wprowadzanego przez PFRON dedykowane są przedstawicielom podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+.

Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zapoznanie się z interfejsem graficznym oraz sposobem pracy w systemie. Będzie okazją do poznania funkcjonalności narzędzia oraz podzielenia się z nami opinią na jego temat. Będzie także okazją do zastanowienia się, w jaki sposób skorzystać z szerokich możliwości jakie daje iPFRON+.

Szkolenia online są dwudniowe i są przeprowadzane zdalnie poprzez aplikację Microsoft Teams. Odbywają się każdego dnia w godzinach od 9:00 do 17:00.  

Żeby się na nie zapisać, wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz:

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.