Ogólnopolskie szkolenia z zastosowania platformy iPFRON+ ruszają na jesieni 2022 roku

Szkolenia realizowane będą w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym - System iPFRON+”

Do kogo skierowane są szkolenia?

Zapraszamy osoby z organizacji pozarządowych, które realizują zadania zlecone PFRON. Szkolenia dedykowane są osobom, które tworzą projekty i piszą wnioski. Kierujemy je do koordynatorów projektów i osób zajmujących się rozliczeniami w organizacji, a także pracowników PFRON odpowiedzialnych za współpracę z organizacjami.

Co jest celem naszych szkoleń?

Celem szkoleń jest nauczenie przedstawicieli NGO korzystania z nowego narzędzia, jakim będzie  system iPFRON+. Szkolenia będą miały charakter warsztatowy i będą nastawione na praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności.

Jak będą wyglądały szkolenia?

Szkolenia będą dwudniowe i realizowane będą stacjonarnie oraz online. Szkolenia stacjonarne będą się odbywały w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Kołobrzegu, Poznaniu i w Białymstoku.

Na naszych szkoleniach zapewniamy dostępność osobom z niepełnosprawnościami. Szkolenie, zakwaterowanie i wyżywienie są bezpłatne, uczestnik pokrywa jedynie koszty dojazdu.

Jak zgłosić się na szkolenie z iPFRON+?

Rekrutację oficjalnie rozpoczniemy z końcem wakacji. Jednak już teraz możemy dodać Państwa do naszej bazy i na bieżąco informować o pojawiających się nowościach dotyczących iPFRON+. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl 

Zachęcamy też do zapisania się na nasz newsletter: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/zapisz-sie-do-newslettera/ 

Ekspertkami ds. szkoleń są Katarzyna Bryczkowska i Barbara Deneka.