Ostatnie 2 terminy szkoleń z iPFRON+

Ostatnie 2 terminy szkoleń z iPFRON+

Zdobądź wiedzę i umiejętności do sprawnego poruszania się po nowym systemie. Dzięki czemu będziesz mógł składać wnioski o dofinansowanie przez Internet. Z tego udogodnienia mogą już skorzystać osoby, które aplikują o wsparcie Funduszu w zakresie dofinansowania do szkolenia z języka migowego i innych środków komunikowania się, tutaj: https://ipfronplus.pfron.org.pl/ 

W ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych” mamy do przeszkolenia 2000 osób, zostały już tylko dwa terminy szkoleń, by dołączyć do osób, które swobodnie poruszają się po Systemie iPFRON+, zapraszamy!

Szkolenie skierowane jest do ON i osób pracujących na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Zaproponowane przez nas szkolenie jest bezpłatne, dwudniowe, a żeby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz rejestracyjny:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.