Przejdź szkolenie z iPFRON+ w swoim domu

Przejdź szkolenie z iPFRON+ w swoim domu

Szkolenia online są dwudniowe i są przeprowadzone zdalnie poprzez aplikację Microsoft Teams. Odbywają się każdego dnia w godzinach od 9:00 do 17:00. Szkolenia z systemu iPFRON+ skierowane są do wszystkich osób, które zawodowo działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zapoznanie się z interfejsem graficznym oraz sposobem pracy w systemie. Będzie okazją do poznania funkcjonalności narzędzia oraz podzielenia się z nami opinią na jego temat. Będzie także okazją do zastanowienia się, w jaki sposób skorzystać z szerokich możliwości jakie daje iPFRON+.

Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+. Żeby zapisać się na szkolenie, wystarczy wybrać datę, kliknąć w link i wypełnić formularz:

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025