Szkolenie z iPFRON+ w Gdańsku

Szkolenie z iPFRON+ w Gdańsku

Przedstawiciele Stowarzyszenia Amazonek w Wejherowie, Klubu Lekkoatletycznego Lechia Gdańsk, PSONI Gdańsk, WTZ, , Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących „Światło i Cienie”, Stowarzyszenia Amazonki Rumia, Fundacji Głuchych „Zacisze”, PSONI Koło w Świdnicy, Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Słupsku, Fundacji Pociechom wzięli udział w szkoleniu z systemu iPFRON+.

Szkolenia są dedykowane przedstawicielom podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz samym ON. Aktualnie prowadzimy zapisy wyłącznie na szkolenia prowadzone drogą internetową. Żeby zapisać się na szkolenie, trzeba kliknąć w link i wypełnić formularz.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.  

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.