Szkolenie z iPFRON+ w Poznaniu

Szkolenie z iPFRON+ w Poznaniu

Przedstawiciele Fundacji Rozwoju Edukacji Elektronicznej, Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Głogowie, WTZ w Pobiedziskach, WTZ w Doruchowie, Stowarzyszenia Na Tak, WTZ przy Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej RAZEM w Drzązgowie, Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Wspólna Droga WTZ, Goślińskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych WTZ, Razem damy radę, Fundacji Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie, Towarzystwa Turystycznego „Chapacz” z Zielonej Góry, jak również osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie zdobyli praktyczną wiedzę i umiejętności dot. obsługi nowego systemu wprowadzanego przez PFRON.

W maju kończą się szkolenia z iPFRON+, aktualnie prowadzone są zapisy wyłącznie na szkolenia prowadzone drogą internetową. Żeby zapisać się na szkolenie, trzeba kliknąć w link i wypełnić formularz. Zapraszamy!

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.  

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.