Szkolenie z obsługi systemu iPFRON+ ruszyło w Warszawie

Szkolenie z obsługi systemu iPFRON+ ruszyło w Warszawie

W warszawskim hotelu Mercure rozpoczęło się dwudniowe szkolenie z iPFRON+ dedykowane fundacjom i stowarzyszeniom działającym na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Przybyło na nie dwadzieścia osób reprezentujących: Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Fundację Avalon, Mazowieckie Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Krok Dalej”, Łódzki Klub Sportowy Głuchych, Fundację Byka za rogi, Stowarzyszenie Cross, Polski Komitet Paraolimpijski, Polski Związek Niewidomych Okręg Podkarpacki, Polski Związek Sportowy Niepełnosprawnych „Start”, Fundację dla Dzieci z Cukrzycą, PZN Okręg Łódzki, Warszawskie Koło PSONI, Fundację Synapsis. Uczestnicy poznają funkcjonalności systemu iPFRON+, przejdą warsztat praktyczny w zakresie zaprezentowanych funkcjonalności, jak i jego obsługę.

System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON.

Najbliższe szkolenia z systemu iPFRON+ zaplanowane są na listopad i odbędą się w Poznaniu, Białymstoku i Kołobrzegu, przez cały listopad trwają także szkolenia online, na które można się zapisać wypełniając formularz, tutaj: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/

Zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl