Szkolimy z iPFRON+ w Kołobrzegu

Szkolimy z iPFRON+ w Kołobrzegu

Kolejnych 18 osób reprezentujących Fundację Super Activ, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Darłowie, OREW PROFI-MED Goleniów, PZNOZ Szczecin, Fundację Przystań w Ścinawie, Fundację Złotowianka, PSONI Koło w Chojnicach, Starostwo Powiatowe w Świdnie, Łódzki Sejmik Osób Niepełnosprawnych, PSONI Kołobrzeg, Stowarzyszenie na rzecz Osób Wykluczonych i Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym „Wspólny Świat”, Stowarzyszenie Przyjaciół Niewidomych i Słabowidzących oraz Zachodniopomorski Oddział PFRON zdobyło wiedzę i praktyczne umiejętności poruszania się w Systemie iPFRON+.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia osób niepełnosprawnych wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – system iPFRON+”.

Następne szkolenie w Kołobrzegu zaplanowano na przełom stycznia i lutego ’23 r.  i odbędzie się ono w Hotelu Ikar Plaza, żeby wziąć w nim udział, trzeba się zapisać, tutaj: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/szkolenia/31-01-01-02-2023-kolobrzeg-szkolenie-stacjonarne/ 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl