Trwa szkolenie online z obsługi systemu iPFRON+

Trwa szkolenie online z obsługi systemu iPFRON+

Przejdź szkolenie z iPFRON+ w listopadzie i zdobądź potrzebną wiedzę do pozyskiwania środków z PFRON w 2023 roku.

Dziś i jutro internetowe szkolenie z systemu iPFRON+ przechodzi 40 przedstawicieli organizacji: PSONI Koło w Żorach, Polskiego Związku Niewidomych Okręg Opolski, Stowarzyszenia „Na Fali”, Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Zespołem Aspergera, PSONI Koło w Szczecinie, Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Szczecinie, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Giżycku, Fundacji Fuga Mundi, Polskiego Związku Rugby na Wózkach, Aktywni bez Barier, Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ISKRA, Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej”, Fundacji La Cinta, PSONI Koło w Chorzowie, Fundacja Pomocy Społecznej „Nasz Dom Węgorzewo”, Polskiego Związku Niewidomych Okręg Dolnośląski, Fundacji Rodzina w mieście Rumia, Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Tucholi, Stowarzyszenia Solis Radius – Rzeszów, Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”, Polskiego Związku Niewidomych, Fundacji Duo, SPOZA, Fundacji Prestissimo

Prestissimo, Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”,

Fundacji „Barwy Kultury”, Stowarzyszenia Studio Integracji, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu, Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”.

Rozwój technologii internetowych w administracji publicznej

„PFRON uruchamia nowoczesne systemy informatyczne obsługiwane za pomocą przeglądarek internetowych. Sztandarowym przedsięwzięciem PFRON w tym zakresie jest budowa systemu informatycznego „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON - System iPFRON+” – mówi Daniel Cymbaluk, koordynator projektu iPFRON+. I dodaje „system iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. Ale w pełni elektroniczna obsługa spraw to nie wszystko. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON”.

W nowym roku OPP będą korzystały z iPFRON+

W 2023 r. sukcesywnie uruchamiane będą nabory wniosków w poszczególnych programach wsparcia. Przyszłoroczny konkurs o zlecenie realizacji zadań organizacjom pozarządowym odbędzie się z wykorzystaniem nowego systemu. Zanim to jednak nastąpi, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniach internetowych z obsługi iPFRON+. Szkolenie jest dwudniowe, warsztatowe, nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności.

Jeżeli pracujesz w organizacji pożytku publicznego, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami to szkolenie jest dla Ciebie!

Dla każdej organizacji przewidzieliśmy jedno, maksymalnie dwa miejsca. Jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie. Zarejestruj się tutaj: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/ 

W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji pod adresem: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl