Szkolenia online z iPFRON+

data7 grudnia, 2022
Szkolenia online z iPFRON+

W ramach projektu pn. „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia osób niepełnosprawnych wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – system iPFRON+” zaplanowano przeszkolenie 2000 osób. W ubiegłym tygodniu, przez aplikację Microsoft Teams, 103 osoby przeszły warsztaty praktyczne w zakresie zaprezentowanych funkcjonalności, jak i jego obsługę.

Celem szkoleń jest nauka korzystania z nowego narzędzia, jakim jest system iPFRON+. Szkolenia są dedykowane przedstawicielom podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+.

Szkolenia dedykowane są przedstawicielom OPP działającym na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o przemyślane rejestrowanie się na szkolenia. Osoba zapisana jest zobowiązana stawić się na szkoleniu w ustalonym miejscu i czasie. Jeżeli tego nie zrobi i nie załatwi za siebie zastępstwa, zobowiązana będzie do zwrotów kosztów szkolenia.  

Prosimy o zgłaszanie na jedno szkolenie maksymalnie dwóch Uczestniczek/Uczestników z danego podmiotu. Informujemy, że jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie.

Aktualne terminy szkoleń online – znajdują się tutaj: Szkolenia online - iPfron+ Strona główna 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl