Szkolenie z iPFRON+ w Poznaniu

data20 stycznia, 2023
Szkolenie z iPFRON+ w Poznaniu

W ramach projektu zaplanowano przeszkolenie 2000 osób. W Poznaniu dwudniowe szkolenie przeszło w tym tygodniu 20 przedstawicieli: Kaliskiego Klubu Amazonki, Stowarzyszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego Start, Polskiego Związku Bocci, PSONI Koło, Towarzystwa Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego „GEST”, Stowarzyszenia ONI, Polskiego Stowarzyszenia Widoki, Stowarzyszenia na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii „Lajkonik”, Fundacji Studio M6, Fundacji „Na prostej drodze”, Wspólnoty Wolontariuszy Hospicyjnych im Jana Pawła II, Stowarzyszenia Diabetyków Średzkich i Polskiego Związku Głuchych.

System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. Ale w pełni elektroniczna obsługa spraw to nie wszystko. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON.

Kolejne szkolenie w Poznaniu odbędzie się w terminie: 7-8 luty, żeby się na nie zapisać, wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz: 07-08.02.2023 Poznań szkolenie stacjonarne - iPfron+

Do Państwa dyspozycji pozostają także szkolenia online, zapraszamy!

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań - prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025