Szkolenie z obsługi systemu iPFRON+ ruszyło w Warszawie

data27 października, 2022
Szkolenie z obsługi systemu iPFRON+ ruszyło w Warszawie

W warszawskim hotelu Mercure rozpoczęło się dwudniowe szkolenie z iPFRON+ dedykowane fundacjom i stowarzyszeniom działającym na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Przybyło na nie dwadzieścia osób reprezentujących: Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Fundację Avalon, Mazowieckie Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Krok Dalej”, Łódzki Klub Sportowy Głuchych, Fundację Byka za rogi, Stowarzyszenie Cross, Polski Komitet Paraolimpijski, Polski Związek Niewidomych Okręg Podkarpacki, Polski Związek Sportowy Niepełnosprawnych „Start”, Fundację dla Dzieci z Cukrzycą, PZN Okręg Łódzki, Warszawskie Koło PSONI, Fundację Synapsis. Uczestnicy poznają funkcjonalności systemu iPFRON+, przejdą warsztat praktyczny w zakresie zaprezentowanych funkcjonalności, jak i jego obsługę.

System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON.

Najbliższe szkolenia z systemu iPFRON+ zaplanowane są na listopad i odbędą się w Poznaniu, Białymstoku i Kołobrzegu, przez cały listopad trwają także szkolenia online, na które można się zapisać wypełniając formularz, tutaj: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025