Testowanie iPFRON+

data15 czerwca, 2023
Testowanie iPFRON+

50 pracowników PFRON w minioną środę wzięło udział w procesie testowania aplikacji iPFRON+ w kontekście obsługi zadań zlecanych. W czasie całodniowego spotkania prowadzonego przez aplikację Microsoft Teams sprawdzono: proces rejestracji, wypełniania wniosku i jego oceny, prześledzono proces zawierania umowy, ewidencji godzin wsparcia oraz przygotowanie i złożenie rozliczenia.

Uczestnicy weryfikowali prawidłowe działanie aplikacji i sprawdzali czy przeprowadzenie całego procesu, od złożenia wniosku po jego rozliczenie, nie stwarza problemów, a także czy nie istnieje potrzeba podjęcia dodatkowych działań lub wprowadzenia zmian.

Wszystkie prowadzone działania mają na celu ułatwienie NGO i innym podmiotom działającym na rzecz ON aplikowanie o środki PFRON, poprawę jakości życia niepełnosprawnych obywateli, a także usprawnienie i przyspieszenie procesu udzielania dofinansowań, a także transformacja administracji publicznej w kierunku modelu usługowego względem obywateli.

Sprawdź, z jakich form wsparcia możesz skorzystać za pośrednictwem Systemu iPFRON+. Zapoznaj się ze szczegółami i wnioskuj on-line, bez wychodzenia z domu, https://ipfronplus.pfron.org.pl/