W Kołobrzegu szkolimy z iPFRON+

data29 listopada, 2022
W Kołobrzegu szkolimy z iPFRON+

22 osoby reprezentujące w większości OPP z terenu województwa zachodniopomorskiego szkoli się z systemu iPFRON+.

Zgromadzeni reprezentują następujące organizacje: PSONI Koło w Stargardzie BOP, Stowarzyszenia Safari, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku, Fundacja Ekonomii Społecznej PROM, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach, Polski Związek Głuchych Oddział Zachodniopomorski, Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, PSONI Koło w Stargardzie, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie ŚDS, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie, PSONI Koło w Kamieniu Pomorskim, Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Razem Naj w Jaworze, Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Osób z Upośledzeniem Intelektualnym Jutrzenka w Legnicy, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Bolesławcu, GOPS w Paszowicach oraz Oddział Zachodniopomorski PFRON.

Jesteś pracownikiem fundacji bądź stowarzyszenia i pracujesz na rzecz osób z niepełnosprawnościami?

To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy szkolenie z nowego systemu, który wprowadza PFRON. Dla każdej organizacji przewidzieliśmy jedno, maksymalnie dwa miejsca. Jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie. Obecnie zapełniamy listy na grudniowe szkolenia stacjonarne w Katowicach, Kołobrzegu, Poznaniu i Warszawie. Zapraszamy do zarejestrowania się: Szkolenia stacjonarne - iPfron+

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025