W Poznaniu odbyło się szkolenie z iPFRON+
We wtorek i środę warsztaty praktyczne z obsługi nowego systemu PFRON przechodzili przedstawiciele 20 organizacji działających na rzecz ON: Fundacji Pro Omnibus, Stowarzyszenia Rehabilitacyjno-Kulturalnego „Słoneczny Promyk”, PTSR w Koninie, Towarzystwa Wykorzystania Wód Termalnych i Walorów Naturalnych Ziemi Czeszewskiej, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gorzowie Wielkopolskim, Polskiego Związku Głuchych Oddział Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy, Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Fundacji Dzieciom „Pomagaj”, Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział Wojewódzki we Wrocławiu, Wrocławskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie BONITUM, Stowarzyszenia Widzących Więcej, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Trisomią 21 oraz Stowarzyszenia TRISO.
Celem realizowanych szkoleń jest nauka korzystania z nowego narzędzia, jakim jest system iPFRON+. Szkolenia dedykowane są przedstawicielom podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych, mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi systemu iPFRON+.
Kolejne szkolenie w Poznaniu zaplanowane jest w hotelu Park Inn by Radisson**** Poznań przy ul. Szyperskiej 22 w dniach 17-18 stycznia 2023 r. Żeby się na nie zapisać, wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz, tutaj: 17-18.01.2023 Poznań szkolenie stacjonarne - iPfron+
Prosimy o zgłaszanie na jedno szkolenie maksymalnie dwóch Uczestniczek/Uczestników z danego podmiotu. Informujemy, że jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie. W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl
Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+”
w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.