W Poznaniu trwa szkolenie z iPFRON+

data23 listopada, 2022
W Poznaniu trwa szkolenie z iPFRON+

20 osób z organizacji pożytku publicznego, które działają rzecz osób z niepełnosprawnościami od wczoraj zdobywa wiedzę na temat nowego systemu.

Uczestnicy szkolenia przebywają w hotelu Park Inn by Radisson Poznań, a przybyli z Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Łodzi, Legnickiego Centrum Rozwoju Sp. z o.o., Domu Pomocy Społecznej w Glińsku, Fundacji Sprawniejsi Razem, Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Zespołem Aspergera ASPI, Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Żurawinka”, Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Światło Nadziei”, Stowarzyszenia Młodych Lubuszan, Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej, SPOA Dalej Razem i Śremskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Trójka”. Uczestnicy poznają funkcjonalności systemu iPFRON+, przejdą warsztat praktyczny w zakresie zaprezentowanych funkcjonalności, jak i jego obsługę.

Jak przypomina Daniel Cymbaluk, koordynator projektu iPFRON+ - „W 2023 r. sukcesywnie uruchamiane będą nabory wniosków w poszczególnych programach wsparcia. Przyszłoroczny konkurs o zlecenie realizacji zadań organizacjom pozarządowym odbędzie się z wykorzystaniem nowego systemu. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do udziału w szkoleniu internetowym z obsługi iPFRON+”.

Szkolenie jest dwudniowe, warsztatowe, nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności. Aktualnie można się zapisać na dwa szkolenia, jedno w końcówce roku i drugie na początku nowego roku.

Zapisz się już dziś:

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025