W styczniu przejdź szkolenie z iPFRON+ w Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku lub Katowicach

data1 grudnia, 2022
<strong>W styczniu przejdź szkolenie z iPFRON+ w Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku lub Katowicach</strong>

Szkolenie jest jedyną okazją, do zdobycia umiejętności potrzebnych do swobodnego poruszania się po systemie iPFRON+. System umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz.

Działasz na rzecz osób z niepełnosprawnościami? Pracujesz w OPP? To szkolenie jest dla Ciebie! Wybierz miasto i zarejestruj się już teraz:

Szkolenie z iPFRON+ jest dwudniowe, warsztatowe, nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie podczas szkoleń oraz sprzęt komputerowy. Nie zwracamy Uczestniczkom kosztów dojazdu. Prosimy o zgłaszanie na jedno szkolenie maksymalnie dwóch Uczestników z danej organizacji pożytku publicznego. Informujemy, że jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025