W tym tygodniu odbyło się szkolenie z iPFRON+ w Katowicach, na kolejne zapraszamy z początkiem marca!

data9 lutego, 2023
W tym tygodniu odbyło się szkolenie z iPFRON+ w Katowicach, na kolejne zapraszamy z początkiem marca!

Szkolenie z nowego systemu wprowadzanego przez PFRON, w stolicy Śląska, odbędzie się w dniach 7-8 marca w hotelu Vienna House Easy**** Katowice przy ul. Sokolskiej 24. Szkolenie jest dwudniowe, pierwszego dnia odbywa się w godz. 10:00 – 18:00, a drugiego w godz. 8:00 – 16:00. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie podczas szkoleń oraz sprzęt komputerowy. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy kliknąć w link w wypełnić formularz rejestracyjny: 07-08.03.2023 Katowice szkolenie stacjonarne - iPfron+  

Szkolenia mają charakter warsztatowy i są nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących obsługi nowego systemu. W szkoleniu, które odbyło się w Katowicach w dniach 7-8 lutego wzięli udział przedstawiciele: Fundacji Ważni Ludzie, Stowarzyszenia EuroBeskidy, Stowarzyszenia Żeglarzy Niepełnosprawnych, Centrum Rozwoju i Edukacji, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, LIW Care Technology, Fundacji Jesień na Letniej, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szachowego Osób Niepełnosprawnych Fianchetto, Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „RAZEM”, WTZ przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Specjalnej Troski AMICUS HOMINIS, Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej im. św. St. Kostki, Ognisko TKKF Przyjaciel Konika oraz PFRON.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań - prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025