Wystartowały zapisy na grudniowe szkolenie online z iPFRON+

data7 listopada, 2022
Wystartowały zapisy na grudniowe szkolenie online z iPFRON+

„W 2023 r. sukcesywnie uruchamiane będą nabory wniosków w poszczególnych programach wsparcia. Przyszłoroczny konkurs o zlecenie realizacji zadań organizacjom pozarządowym odbędzie się z wykorzystaniem nowego systemu. Zanim to jednak nastąpi, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu internetowym z obsługi iPFRON+. Szkolenie jest dwudniowe, warsztatowe, nastawione na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności” – mówi Daniel Cymbaluk, koordynator projektu iPFRON+.

„System iPFRON+ umożliwiać będzie składanie wniosków aplikacyjnych i rozliczanie środków dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Programów Wsparcia PFRON, które realizowane są bezpośrednio przez Fundusz. iPFRON+ będzie pierwszym systemem PFRON, który umożliwi Beneficjentom wsparcia dostęp do spersonalizowanych danych dotyczących udzielanej im pomocy, ocenę jakości otrzymanego wsparcia oraz zgłoszenia akcesu do projektów finansowanych ze środków PFRON” – przypomina D. Cymbaluk.

Jeśli są Państwo pracownikami fundacji bądź stowarzyszenia i pracują Państwo na rzecz osób z niepełnosprawnościami – to właśnie dla Państwa przygotowaliśmy to szkolenie. Dla każdej OPP przewidzieliśmy jedno, maksymalnie dwa miejsca. Jedna osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz i może zarejestrować się tylko na jedno wybrane szkolenie. Szkolenie to, jest jedyną okazją, do zdobycia umiejętności potrzebnych do swobodnego poruszania się po systemie.

Obecnie zapełniamy listy na szkolenia, które odbędą się: 1 i 2 grudnia, 8 i 9 grudnia oraz 15 i 16 grudnia. Zapraszamy do zarejestrowania się, tutajhttps://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/projekt/szkolenia/szkolenia-online/

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych”.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025